22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

Úvod > Dění v obci > Aktuality

VaK Přerov - informace k instalaci elektronických vodoměrů v obci Stará Ves

V přiloženém dokumentu uveřejňujeme informace, které nám zaslal Ing. Jiří Pavlík, vedoucí provozu vodovodů,

k již zahájené výměně vodoměrů v obci Stará Ves.

Osazení elektronických vodoměrů - Stará Ves.pdf

Pan inženýr dále uvedl:

Technické zabezpečení bude prováděno po konzultaci s příslušným montérem, který odběrateli předmětné úkony provede pokud to bude technicky možné a odběratel hradí pouze materiál, nikoliv práci a dopravu našich zaměstnanců viz příloha část text.

V případě, že si předmětné úkony bude chtít provést odběratel sám, bude montér s odběratelem příslušný postup konzultovat.

Na elektronické vodoměry se přechází s ohledem na technologický vývoj v oblasti měření odběrů vody, požadavků zákazníků a budoucí využití předmětných technologií v rámci „smart city“ chytrého města.

Předmětnou výměnu vodoměrů má na starosti mistr p. Pelíšek.

S pozdravem

Ing. Jiří Pavlík

Vedoucí provozu vodovodů

Nábor k Policii České republiky

Policie České republiky v Olomouckém kraji navyšuje počty policistů a policistek. Nabízí náborový příspěvek 75.000 Kč, 6 týdnů dovolené a spoustu dalších benefitů. Podrobnosti se dozvíte zde :

NÁBOR na FB kukláči.jpg

Upozornění chovatelům - povinnost nechat čipovat své psy do konce roku

Státní veterinární správa připomíná chovatelům povinnost nechat čipovat své psy do konce roku.

Majitelé psů v České republice mají ještě zhruba 130 dní na to, aby nechali svá zvířata u soukromého veterinárního lékaře označit mikročipem. K 1. lednu 2020 bude na základě novely veterinárního zákona schválené v roce 2017 povinné očkování psa proti vzteklině platné pouze v případě, že je pes označený mikročipem. Štěňata musí být označena nejpozději v době prvního očkování proti vzteklině, tedy v půl roce věku. Výjimku budou mít pouze starší psi a to, pokud jsou označeni jasně čitelným tetováním, které bylo provedeno před 3. červencem 2011.

Informace k čipování psů.pdf

Leták.pdf

Čipování psů.jpg

Oznamujeme pěstitelům, že dnem 16. 8. 2019 je zahájeno pěstitelské pálení.

pálenice 2019.jpg

Leták pálenice 2019.pdf