Fulltextové vyhledávání

1. 3. Bedřich

Zítra: Anežka
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > Očkování seniorů nad 80 let proti COVID 19 - nabídka pomoci s registrací

Očkování seniorů nad 80 let proti COVID 19 - nabídka pomoci s registracíOd 15. ledna 2021 se mohou senioři ve věkové kategorii 80+ registrovat k očkování. K registraci je potřeba počítač s internetovým připojením a mobilní telefon.
Pokud jej nemáte k dispozici, můžete se registrovat na bezplatné telefonní lince 1221, za seniora může registraci provést jiný člen rodiny nebo jiná osoba, kterou o pomoc požádá. Senior musí mít připravenou kartičku pojištěnce.

Postup registrace:

1. V případě zájmu o očkování je nutné provést registraci do systému.
2. Na stránce 
http://registrace.mzcr.cz nebo http://crs.uzis.cz zadáte své telefonní číslo (nahlásit se také můžete přes telefonní linku 1221, kde Vám pomohou s registrací).
3. Obdržíte PIN, který zadáte do systému (ověření telefonního čísla, bezpečnostní opatření proti útoku).
4. Nyní můžete vyplnit registrační formulář.
5. Jakmile dokončíte vyplnění formuláře, klikněte na odeslat žádost.
6. Jestliže se zobrazí PIN 2 a možnost pokračovat v rezervačním systému (v novém okně), pokračujte v rezervaci (vaše skupina je již na řadě).
7. Pokud ne, vyčkejte na obdržení PIN 2 na své telefonní číslo. PIN bude doručen, jakmile bude schválená cílová skupina, do které spadáte.

Pro registraci je nutné vyplnění základních kontaktních údajů, místa trvalého pobytu, preferované očkovací místo, věk a zdravotní stav.

 

stručná metodika k registraci.pdf

 

Obecní úřad nabízí seniorům 80+ pomoc s registrací k očkování.

 

Úvod > Informace > COVID-19: informace pro občany