Fulltextové vyhledávání

24. 11. Emílie

Zítra: Kateřina
Drobečková navigace

Úvod > Dění v obci > Aktuality > KIDSOK rozšiřuje nabídku elektronických dokladů IDSOK a zavádí celosíťové jízdenky IDSOK

KIDSOK rozšiřuje nabídku elektronických dokladů IDSOK a zavádí celosíťové jízdenky IDSOKKrajský koordinátor dopravy (KIDSOK) od příštího roku zavede celosíťové jízdenky IDSOK. Bude s nimi možné neomezeně cestovat veřejnou dopravou po celém Olomouckém kraji. V elektronické formě cestující dostanou možnost koupit si je jako sedmidenní, měsíční, čtvrtletní a roční. Jednodenní doklady zůstávají v papírové podobě.

Krajský koordinátor dopravy (KIDSOK) od 1. ledna 2021 rozšíří také nabídku jízdních dokladů IDSOK. V elektronické podobě bylo dosud možné koupit sedmidenní
a měsíční. Od příštího roku bude mít KIDSOK v nabídce v e-shopu na adrese eshop.idsok.cz také čtvrtletní a roční elektronické jízdenky.

KIDSOK zjednodušuje také uplatňování studentských slev. Vedle klasické podoby mezinárodního studentského průkazu ISIC bude od začátku roku 2021 akceptována také jeho digitální verze.

Informační letáky ke stažení:

Rozšiřujeme nabídku el. jízdenek IDSOK.JPG

Uznáváme digitální verzi průkazu ISIC.JPG

Zavádíme celosíťové jízdenky IDSOK.JPG

 

Uloženo v záložce:

Úvod > Informace > Informace občanům