5. 4. Miroslava

Zítra: Vendula

Úvod > Dění v obci > Aktuality > INFORMACE OBECNÍHO ÚŘADU STARÁ VES

INFORMACE OBECNÍHO ÚŘADU STARÁ VES

Na základě vyhlášení nouzového stavu v souvislosti s výskytem onemocnění koronavirem (označovaným jako SARS CoV-2) na území České republiky bude komunikace s obecním úřadem probíhat telefonicky nebo elektronickou poštou. V případě nutnosti si můžete dohodnout schůzku se starostkou obce po telefonické domluvě.

Telefonní spojení: pevná linka kancelář  581 222 014

mobilní telefon starostka obce  723 324 667

Elektronická pošta: ou@obecstaraves.cz

starostka@obecstaraves.cz

podatelna@obecstaraves.cz

Poplatky lze hradit pouze bezhotovostně převodem na účet 22025831/0100, jako variabilní symbol uveďte číslo domu.

Knihovna Stará Ves bude do odvolání uzavřena.

Sběr velkoobjemového odpadu a nebezpečného odpadu, který měl proběhnout v rozmezí 20. 3. - 23. 3. 2020 je zrušen.  O náhradním termínu Vás budeme informovat.

Vláda doporučuje osobám starším 70 let nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo svá obydlí, výjimkou jsou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče.

V souvislosti s tímto doporučením nabízíme seniorům pomoc při zvládání základních životních potřeb, včetně nákupu potravin a léků.

V případě potřeby vhoďte seznam s adresou do schránky obecního úřadu, nebo kontaktujte starostku obce na tel. čísle 723 324 667.

Veškerá usnesení a opatření vlády jsou zveřejňována na úřední desce obecního úřadu.

Pro vyšší informovanost doporučujeme sledovat sdělovací prostředky, stránky ministerstva zdravotnictví www.mzcr.cz nebo www.khsolc.cz

Byla zřízena nová informační linka v souvislosti s koronavirem: 1212

V případě vážných zdravotních problémů či ohrožení života volejte linky 155 a 112.

Vážení spoluobčané, prosím noste roušky anebo vícevrstvé šátky přinejmenším do všech vnitřních prostor (např. do obchodu, do lékárny……). Noste je také venku v místech, kde se můžete potkat s větším počtem osob.

Chraňte v této vypjaté situaci spojené s vyhlášením opatření kvůli koronaviru sebe i ostatní. Pokud nemusíte, nikam nechoďte, pomáhejte ohroženým a komunikujte s blízkými.

Prosím dodržujme preventivní opatření v zájmu ochrany zdraví nás všech.

INFORMACE OBECNÍHO ÚŘADU STARÁ VES.pdf

roušky.JPG