14. 6. Roland

Zítra: Vít

Úvod > Dění v obci > Aktuality > DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO OBČANY OLOMOUCKÉHO KRAJE

DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO OBČANY OLOMOUCKÉHO KRAJE

Datum konání:
13.5.2024
Datum ukončení:
dnes

Dopis ředitele krajského úřadu:

V rámci Rozvojové strategie krajského úřadu jsme definovali několik priorit, jimž se chceme v následujících období věnovat.

Jednou z těchto priorit je oblast spokojenosti našich partnerů a občanů Olomouckého kraje.

V návaznosti na tuto prioritu jsme si nastavili systém pravidelného ověřování kvality řízení vztahů s našimi partnery.

Naším cílem v tomto roce je získat zpětnou vazbu hodnotící především spolupráci krajského úřadu s veřejností

a zástupci podnikatelů působících v našem kraji a pokusit se na základě získaných poznatků zlepšit vzájemnou spolupráci a komunikaci.

Vlastní průzkum spokojenosti a očekávání bude probíhat od pondělka 13. 5. 2024 do pátku 14. 6. 2024.

Do průzkumu jsme v letošním roce nově zařadili i několik dotazů týkajících se vnímání regionu.

Budeme velice rádi, když nám naši partneři poskytnou odpovědi i na tyto otázky.

Pro dotazníkové šetření jsme zvolili stejně jako v loňském roce prostředí Microsoft Forms,

které je součástí MS Office 365. Dotazníkové šetření a jeho sběr je nastaveno jako zcela anonymní.

Všechny získané podněty stejně, jako v loňském roce vyhodnotíme a budeme se jimi zabývat.

Výsledky dotazníkového šetření budeme opět nejpozději do listopadu prezentovat v měsíčníku Olomoucký kraj a na webových stránkách kraje.

Velice bychom uvítali, pokud byste v rámci vašeho města a obce našli způsob, jak informaci o prováděném dotazníkovém šetření více popularizovat (např. na webových stránkách, sociálních sítích či ve zpravodaji). Níže tak uvádíme odkazy na prováděné průzkumy směrem k občanům kraje a podnikatelům.

Děkujeme vám za spolupráci při propagaci dotazníkového šetření.

Ing. Lubomír Baláš
ředitel krajského úřadu

Odkazy pro vyplnění tohoto  průzkumu:
Občané kraje*: https://forms.office.com/e/ZtJL2upigt
Podnikatelé: https://forms.office.com/e/BnJVHYj9RM

* Jsme si vědomi skutečnosti, že pro občany kraje je místem prvotního kontaktu především příslušný úřad města/obce. Přesto se občané mohou obracet i na krajský úřad např. při podání žádosti o dotace, při řešení záštity nad akcí, užití loga kraje, při podání dotazů či žádostí o informaci apod.